Oferty pracy w Fudal. Dołącz do naszego zespołu

Już od ponad dekady działamy w branży budowlanej i doskonale wiemy, że sukces jest uzależniony od nieustannego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji. Właśnie z tego powodu szukamy nowych pracowników, którzy mogliby zasilić nasze szeregi i pomóc nam w dalszym zapewnianiu doskonałej jakości usług.

Jesteś specjalistą, który doskonale zna się na swoim fachu i posiada doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych? Chciałbyś związać swoją przyszłość zawodową z zaufaną i stabilną firmą? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Być może szukamy właśnie Ciebie.

uścisk dłoni

Firma zatrudni osoby do wykonywania elewacji. Termoizolator

Zapotrzebowanie na samodzielnych fachowców. Więcej info telefon lub kontakt przez formularz.

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokości
  • doświadczenie na podobnym lub takim samym stanowisku

Opis stanowiska:

  • praca na budowie
  • wykonawstwo ociepleń budynków, itp.

Oferujemy:

  • umowę o prace
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie godzinowe lub system metrowy zależnie od umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dojazd do miejsca pracy.

Zatrudnimy brygady do wykonywania dociepleń, nawiążemy długofalową współpracę z brygadami (Domki, domy bliźniacze, osiedla domków).

Praca cały rok

Więcej info tel.